Jak słodko!

Dziś na Facebooku moje znajome dumnie zmieniają swoje statusy na „zaręczona„. No tak, przecież wczoraj były Walentynki, święto wszystkich zakochanych! Ale czy to rzeczywiście tak szczególny dzień, by zadać ukochanej takie pytanie? Według mnie nie. Może kiedy miałam kilkanaście lat chciałam, żeby ten dzień był szczególny. Teraz wiem, że o uczucia należy dbać przez całe 365 dni. Nie trzeba święta, aby kogoś kochać, szanować i wspierać.

Wczorajszy wieczór był dla mnie ważny z innego powodu…
A miłym jego zwieńczeniem był torcik czekoladowy (w kształcie serduszka!) z musem malinowym z cukierni Słodki Słony Magdy Gessler .
Mimo, iż w domu byliśmy po 23, to koniecznie chcieliśmy go zjeść. Silna wola przegrała z czekoladą…
Torcik był dla mnie idealny pod każdym względem. Słodki, a jednocześnie lekki i nieco kwaśny krem z kawałkami malin rozpływał się w ustach. I ta aksamitna czekolada!

Równie smaczne w Słodkim Słonym były naleśniki z warzywami i  cappucino.
Mały minus za obsługę, która biegała chaotycznie i robiła zbędny hałas oraz (według mnie) za przesadzoną liczbę stolików – goście nie mogli swobodnie wstać z miejsca, by nie potrącić niechcący kogoś siedzącego obok.

Dowodem miłości nie są dla mnie te wszystkie kartki i pluszowe misie.
Prawdziwe uczucie jest wtedy, gdy ktoś, kto siedzi obok patrzy na ciebie i dzieli się tym, co sam posiada, choćby to było coś najmniejszego…

Autor

Milu

Studiuję, gotuję, robię to co lubię i cieszę się życiem. Blog to sposób, by dzielić się z innymi moją pasją...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *