Gadżety kuchenne

Przeglądając oferty sklepów internetowych z akcesoriami kuchennymi można trafić na prawdziwe cuda, które natychmiast chciałoby się mieć w swojej kuchni. Zachwycają wyglądem, funkcjonalnością, a przede wszystkim pomysłowością ich wykonania.
Poniżej natomiast kilka gadżetów, bez których możemy spokojnie obyć się w kuchni, za to według mnie świetnie wyglądają, a także mogą wywołać uśmiech na twarzy. Kilka z nich zdecydowanie chciałabym mieć u siebie 🙂

dodatki5

dodatki1

Kaktusowe kubki są świetne, zwłaszcza ten komplet tworzący kaktusa w doniczce. dodatki12

Zwykłe parzenie herbaty już dawno przestało być modne. Teraz pomagają nam w tym przeróżne akcesoria, jak choćby ten uroczy żółw.
dodatki6

Myślę, że taki słój na lemoniadę to marzenie niejednej pani domu, a  wykorzystanie go podczas przyjęcia w ogrodzie dodaje stylu całej imprezie.
dodatki11

dodatki13

Te szczypce w kształcie rękawiczek i czapeczki na butelki są tak słodkie, że bez wahania wzięłabym je ze sobą!dodatki10

dodatki15

Serwowanie sałatek nie musi być nudne – butelkę oliwy można zamienić na magiczną lampę z Dżinem, a samą sałatkę podać w misce o kształcie łódki.dodatki14

Pojemnik na cebulę lub cytrusy w kształcie kosmonauty? Proszę bardzo!
dodatki9

dodatki8

Łyżka ociekająca sosem, której nie mamy gdzie odłożyć? Problem ze znalezieniem kolejnego durszlaka w szafce? Z takimi gadżetami, pozbędziesz się tych problemów na zawsze!dodatki7Głowa smoka zamiast standardowej rękawicy kuchennej, to jest to!
dodatki3

Mój ulubieniec, czyli radosna drylownica 🙂dodatki2

dodatki4

A na koniec urocze miarki. Koty górą!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

5 myśli nt. „Gadżety kuchenne”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *